RIDE OR DIE 2020

NAJWIĘKSZE ZAWODY BMX TEGO ROKU

05 września 2020

Ride or Die 2020 to zdecydowanie największe zawody BMX tego zwariowanego roku. Na Skateplazę w Nowej Soli zjedzie się czołówka rowerowej Polski i powalczy o bardzo przyjemną pulę nagród obsadzoną czystą gotówką. Cztery różne kategorie, strefa czillu od Red Bulla to tylko kilka składowych tego wydarzenia. Już 5 września widzimy się na evencie, na które czeka cała Nowa Sól. Przyjdź, obejrzyj, wystartuj, wypij schłodzony napój energetyczny i po prostu baw się dobrze tego dnia razem z nami. Czekamy na Ciebie!

SPONSORZY

DOŁĄCZ DO TEGO GRONA - NAPISZ NA KACPER@CSCAGENCY.PL

PATRONAT MEDIALNY

KATEGORIE

WYJĄTKOWE, JEDYNE W SWOIM RODZAJU
AMATOR

Konkurencja dla amatorów jazdy BMX. Początkujący zawodnicy będą mogli wykorzystać całą skateplazę, która składa się z przeszkód streetowych i parkowych. To pierwszy krok w drodze do zostania profesjonalistą.

PRO

Profesjonalni zawodnicy, którzy chcą zmierzyć się z polską czołówką BMX pokażą swoje umiejętności i powalczą o nagrody pieniężne od naszych sponsorów. Zawodnicy Ci często żyją z jazdy na rowerze. 

RED BULL BEST TRICK

Dwudziestominutowa konkurencja, w której wygrany zgarnia całą kwotę pieniężną. Sędziowie wybierają najlepszy trick. Kategoria charakteryzuje się dużą liczbą upadków z powodu ciągłych prób i błędów.

AUTOMATIC CRASHES

Konkurencja, w której nie liczą się umiejętności, ale duży spryt. Zawodnicy przez kilkanaście minut będą próbowali się nawzajem zbijać i eliminować poprzez wybijanie innych riderów z równowagi. Nagroda pieniężna czeka.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Z POPRZEDNICH TRZECH EDYCJI ZAWODÓW

TAK BYŁO

OBEJRZYJ OFICJALNĄ VIDEORELACJĘ RIDE OR DIE'19